Regulamin

Niniejszy Regulamin określa zakres i warunki świadczenia usług przez firmę ACART.  Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad w nim zawartych.

Zamówienie

1.      Jeśli chce się dokonać  zakupów zaproszeń lub kartek okolicznościowych należy zalogować się, tworząc swoje indywidualne konto, lub  też wypełnić jednorazowy formularz.

2.      Zamawiający zobowiązany jest do podania w formularzu rejestracyjnym informacji wymaganych; 

·         numeru telefonu kontaktowego 

·         adresu e-mail 

·         adresu zamieszkania

Dzięki tym informacjom  nastąpi możliwość potwierdzenia zamówienia zawierającego listę zamówionych asortymentów wraz z obowiązującą ceną, wartość zamówienia, termin realizacji (w zależności od ilości kartek od 7 do 14 dni po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia).

3.      Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 7 dni nie będą realizowane.

4.      Zamówienia złożone w dni powszednie po godz.15.00, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od godziny 7.00 następnego dnia pracy.

5.      W ciągu 2 dni roboczych wysyłamy do Was propozycję nadruku czyli skład tekstu.

6.      Wszystkie ceny produktów i koszty usług zawierają podatek VAT.

7.      Firma ACART wystawia fakturę VAT.

8.       Cena produktu nie uwzględnia kosztów dostawy zamówienia.

 

Personalizacja

Personalizacja wliczona jest w koszt zaproszenia.  

Listę gości można zamieścić w formularzu podczas dokonywania zakupu, lub też przesłać w pliku Word  na adres e-maile podając numer zamówienia, umieszczone jedno pod drugim, bez tabel.

Personalizacja musi być w formie  odpowiedniej do tekstu zaproszenia

Np. Annę i Juliana Kamińskich

                                                                                                 

Cennik

Ceny wszystkich produktów podane są obok zdjęć w poszczególnych kategoriach.

Cena każdego zaproszenia ślubnego obejmuje kartkę ozdobną plus wkładkę z nadrukiem i personalizacją, oraz ozdobną kopertę. 

Cena każdego zaproszenia na chrzest i komunię obejmuje kartkę ozdobną plus wkładkę z tekstem i personalizacją oraz ozdobna  kopertą.                     

Cena każdej winietki oraz ozdób na alkohol jest ceną z personalizacją .                

Imię i nazwisko gości weselnych na winietkach. Oraz imiona państwa młodych na ozdobach na butelki.

Cena kartki okolicznościowej obejmuje kartkę ozdobną  plus kopertę oraz wkładkę z wydrukowanymi życzeniami związanymi  z dana okolicznością.

Adresowanie kopert - 1 zł za sztukę.

Komputerowy skład tekstu - 10 zł za 1 tekst 

       -przy zamówieniu minimalnej ilości zaproszeń 15 sztuk   

        wliczony w cenę zaproszenia            
Cena dostawy  - za pobraniem 20 zł   

                          - przedpłata na konto 14 zł       

                          -przedpłata ta konto 6 zł  - list polecony z (1-4szt) kartek np. próbki                                                                                                                                                               

 

Wysyłanie i formy płatności

 1. Towary zakupione w ACART dostarczone są  do Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej. Adres dostawy należy wskazać  podczas procedury rejestracji lub jeśli z jakichkolwiek przyczyn zostanie on zmieniony należy poinformować o tym  wysyłając stosowny e-mail lub telefonicznie 0508053536.
 2. Na terenie Polski termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 7 dni roboczych przez Pocztę Polską w zależności od wybranej formy przesyłki (ekonomiczny, priorytet). Nie ponosimy odpowiedzialności za terminowość dostarczania paczek przez Pocztę Polską.
 3. Poza granicami kraju wysyłki muszą być każdorazowo konsultowane z nami w formie elektronicznej najlepiej przed dokonaniem zakupu w naszym serwisie. Do zamówień zagranicznych będzie naliczana inna opłata za przesyłkę w zależności od miejsca dostarczenia przesyłki (paczka zagraniczna). Za granicę Polski nie są wysyłane przesyłki za pobraniem.
 4. Jeżeli zamówienie przekroczy kwotę 400 złotych, a płatność zostanie zrealizowana przelewem zostanie ono wysłane na nasz koszt.
 5. Kupujący ma możliwość wyboru dwóch form płatności: gotówką przy odbiorze oraz przelewem na konto.
 6. W przypadku wybrania płatności przelewem zamówienie będzie realizowane po otrzymaniu potwierdzenia z banku o wpłacie środków na konto                 12 12 40 1923 1111 0010 2235 6672  ACART Agnieszka Cieśla , Sikorskiego1/10 , 39-200 Dębica. Po otrzymaniu potwierdzenia ACART  wysyła zamówione produkty  wraz z fakturą.
 7. W przypadku wybrania formy  za pobraniem do wartości zamówienia zostanie doliczona stosowna kwota naliczana przez Pocztę Polską w zależności od ciężaru zamówionych produktów.
 8. Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego towaru.
 9. W przypadku braku elementu zdobniczego kartkę , klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia, ACART może w tym wypadku zaproponować inny podobny elementy zdobniczy wysyłając zdjęcie produktu na e-mail zamawiającego, jeśli klient zaakceptuje zmiany  nastąpi realizacja zamówienia.
 10. Towar zamówiony w ACART jest odpowiednio zapakowany i zabezpieczony, w chwili wysyłania do klienta.

Reklamacje i zwroty towaru   

 1. Po wysłaniu zamówienia, można go wycofać jedynie telefonicznie, w tym samym dniu dzwoniąc pod numer tel.  0508053536.
 2. ACART nie może anulować zamówienia, które zostało wydrukowane wraz z personalizacją lub  zapłaconego przelewem oraz zamówienia, które zostały już wysłane na adres zamawiającego.
 3. W przypadku wystąpienia błędów z naszej winy, poprawimy zaproszenia na nasz koszt.
 4. Jeśli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, prosimy o natychmiastowy kontakt ze sklepem tel.  0508053536 . Prosimy jednocześnie o przesłanie pisemnego zgłoszenia reklamacji, w którym należy podać datę zgłoszenia, dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z nazwą firmy.
 5. Nie jest wadą to, że wysłany produkt odbiega minimalnie w szczegółach od tego na fotografii, bowiem każdy produkt wykonany jest ręcznie, a tym samym jest niepowtarzalny Np.:

·         Minimalna różnica koloru tuszu  odbijanego stempla.

·         Minimalna różnica w rozmieszczeniu elementu zdobniczego (wstążeczka, odbity stempel, itp.).

 1. Nie rozpatrujemy  reklamacji dotyczących uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu.
 2. Reklamowany towar przesłany do nas nie może być używany oraz powinien być czysty, powinien być także  odpowiednio zapakowany. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.
 3. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego produktu.
 4. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.
 5. Wszystkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt firmy ACART nie są przyjmowane chyba, że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
 6. Reklamacje prosimy wysyłać zwykłą przesyłką pocztową na Państwa koszt.
 7. ACART rozpatruje reklamacje w ciągu  14dni roboczych od daty doręczenia Państwa przesyłki, a o jej wyniku poinformujemy Państwo telefonicznie lub e-mailem.

Dane osobowe i ich ochrona

 1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883), która gwarantuje prawo wglądu do własnych danych, ich poprawiania oraz usunięcia.
 2. Nasza firma nie wykorzystuje tych danych do żadnych innych celów. W żadnym wypadku nie sprzedajemy ich ani też nie udostępniamy osobom trzecim.
 3. Dane osobowe, które Państwo podają podczas zakupów są przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia oraz informowania Państwa o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

 

                                                    *   *   *

 

Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustaw o ochronie praw konsumentów i ustawy o ochronie danych osobowych.

 

 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

 

 

 

 

 

 

ACART - Wszelkie prawa zastrzeżone    Mapa serwisu   Projekt i wykonanie Atirius Soft - Dębica